WiFi Calling

WiFi Calling 3.11.14.3.12 APK for Android

Free Communication Apps by Polkomtel Sp. z o.o.


WiFi Calling is a kind of Communication Apps for Android Phones and Tablets, manufactured by Polkomtel Sp. z o.o.. Appbalo provides WiFi Calling 3.11.14.3.12 APK free download.

WiFi Calling Description / Specifications

Aplikacja WiFi Calling umożliwia realizowanie bezpłatnych połączeń głosowych z wykorzystaniem sieci Wi-Fi w ramach korzystania z usługi „Wi-Fi Calling-Test”. Warunkiem korzystania z usługi „Wi-Fi Calling-Test” jest pozytywna weryfikacja zgłoszenia potwierdzona wiadomością tekstową SMS. Szczegółowe warunki przystąpienia do testu i korzystania z usługi są zawarte w Regulaminie Testu Konsumenckiego Usługi Wi-Fi Calling-Test.

Rozmawiaj po Wi-Fi tam, gdzie nie ma zasięgu czterech sieci, ale jest zasięg Wi-Fi. Zapisz się do bezpłatnych testów usługi.
W Plusie, po raz pierwszy w Polsce, możesz przetestować usługę WiFi Calling – rozmowy poprzez Wi-Fi, wykorzystując Twój numer telefonu.
Gdziekolwiek masz dostęp do Wi-Fi – czy w Twoim domu, czy w ulubionym klubie, a szczególnie tam, gdzie dodatkowo nie ma zasięgu czterech sieci – możesz rozmawiać tak, jak robisz to zazwyczaj.
W ramach testów usługi “Wi-Fi Calling – test” w Plusie mając dostęp do sieci Wi-Fi będziesz mógł bez żadnych opłat:
• wykonywać połączenia z terenu krajów Unii Europejskiej (w tym Polski), Norwegii, Islandii, Lichtensteinu na numery komórkowe i stacjonarne w krajach Unii Europejskiej (w tym do Polski), Norwegii, Islandii, Lichtensteinu
• odbierać połączenia na terenie krajów Unii Europejskiej (w tym Polski), Norwegii, Islandii, Lichtensteinu.

Wszystko z Twojego numeru telefonu.”

Screenshots


WiFi Calling WiFi Calling WiFi Calling

Download WiFi Calling for Android

WiFi Calling

WiFi Calling

Category: Communication
Version: 3.11.14.3.12
Requires: Android 2.1 and up.
>>> Proceed to WiFi Calling APK Download Page <<<
Support: Android Phones & Tablet


Note: If any APK download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it any way.


Rate this post
Related Apps